fbpx
Slide One

Olga Wierzbicka

Slide One
Slide Two

Olga Wierzbicka

Slide Two
Slide Three

Olga Wierzbicka, dekorator

Slide Three
previous arrow
next arrow

Dekoracje z balonów Świebodzin

Szukasz dekoracji balonowych na terenie Świebodzina i okolic? W mojej ofercie znajdziesz dekoracje typu kolumny, łuki, bramy balonowe, słupy, girlandy, którymi ozdobisz różnego rodzaju miejsca, lokale, sale. Tworzę również małe i duże postacie czy rzeczy z balonów, którymi ozdobisz każdą imprezę, a także wzbudzisz uznanie gości. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej oraz do kontaktu. Olga Wierzbicka.

Dekoracje balonowe

Figury i rzeźby balonowe

Modelowanie balonów dla dzieci

DEKORACJE Z BALONÓW

brama balonowa

Bramy / łuki balonowe

Coś na rocznicę czy jubileusz firmy, otwarcie sklepu, specjalną promocję. Zarówno dla firm jak i instytucji.

słypy z balonów

Kolumny / słupy balonowe

Stojąca girlanda z balonów. Z reguły stawiane przy wejściu do lokalu, sali.

Girlandy balonowe

Idealne do dekorowania sali weselnej, sali na urodziny, lokalu na specjalną okazję czy event firmowy. Wybierana przez firmy i osoby indywidualne. Na różne okazje.

Ściany balonowe

Profesjonalne ściany z balonów, na których może zostać umieszczone logo, napis, wzór czy grafika. Może też stać jako jedno lub wielokolorowa powierzchnia.

DEKORACJE TEMATYCZNE

dekoracje balonowe na wesele

Ślub to ważny temat dla dwojga ludzi. Polecamy różne dekoracje na wesele: dekoracja sali weselnej, bramy, łuki, ściany z balonów, girlandy czy nawet postacie.

Różnego rodzaju imprezy dla dzieci. Czy to będą urodziny, chrzest, Komunia Święta, czy też lokalu albo sceny na imprezę albo pokaz dla dzieci.

dekoracje sal

Dekoracja lokalu

Coś na rocznicę czy jubileusz firmy, otwarcie sklepu, specjalną promocję. Zarówno dla firm jak i instytucji. Dekoracja sali na bal, bankiet, imprezę, studniówkę.

Figury, rzeźby z balonów

Figura balonowa produktu firmowego, postać z bajki, superbohater, kwiaty, bukiety, gadżety. Z balonów można zrobić wiele.

GALERIA

dziewczyna z balonów
dekoracje urodzinowe

O MNIE

Kilka słów o mnie

OLGA WIERZBICKA

Dekoratorka balonowa

Kilka lat doświadczenia w tworzeniu dekoracji. Systematycznie uczęszczam na szkolenia, byś Ty, jako klient, był nie tylko zadowolony z wykonanej usługi, ale powiedział również WOW! To jest niesamowite 🙂

KONTAKT

Adres

Agrestowa 21/6, 65-780 Zielona Góra

NIP 973-080-19-70


Email

olga@dekoracjebalonowe.zgora.pl


Telefon

+48 793-649-456

OBSZAR DZIAŁANIA

działam w Świebodzinie oraz na obszarze do ok. 80km od Zielonej Góry

  •     LUBUSKIE   
  •     DOLNOŚLĄSKIE    
  •     WIELKOPOLSKIE 
    LUBUSKIE   

Babimost

Bytom Odrzański

Cybinka

Czerwieńsk

Gorzów Wielkopolski

Gozdnica

Gubin

Iłowa

Jasień

Kargowa

Kożuchów

Krosno Odrzańskie

Lubniewice

Lubsko

Łęknica

Małomice

Międzyrzecz

Nowa Sól

Nowe Miasteczko

Nowogród Bobrzański

Otyń

Rzepin

Skwierzyna

Sława

Sulechów

Sulęcin

Szlichtyngowa

Szprotawa

Świebodzin

Torzym

Trzciel

Wschowa

Zbąszynek

Zielona Góra

Żagań

Żary

    DOLNOŚLĄSKIE    

Gaworzyce

Głogów

Polkowice

Przemków

Radwanice

    WIELKOPOLSKIE 

Karpicko

Kopanica

Rakoniewice

Siedlec

Wolsztyn

Zbąszyń

Żodyń

Dekoracje urodzinowe Świebodzin - jak wykonać je dobrze.

Jeśli się dobrze zastanowić, w ciągu roku jest wiele okazji, kiedy możemy świętować. Urodziny są jedną z nich. Wiadomo, dla dzieci urodziny to szczególny czas i często na niego czekają, przeżywają i cieszą się już na samą myśl, chociaż nie mogą się doczekać imprezy, gości a zwłaszcza prezentów. Jeśli impreza urodzinowa jest w domu, wynajętym lokalu czy też na dworze, rodzice, czasami wraz z dziećmi, tworzą różne ozdoby, które będą mogli wykorzystać w dekoracji imprezowej. Dla dorosłych natomiast, impreza urodzinowa jest raczej szczególna przy okrągłych liczbach - osiemnastka, trzydziestka, czterdziestka, pięćdziesiątka itd. Przy osiemnastce organizujemy imprezę dla kolegów i znajomych, a im człowiek starszy, tym bardziej zaprasza rodzinę czy też rodzina organizuje urodziny jubilatowi i zajmuje się dekorowaniem czy też przystrajaniem lokalu, żeby było kolorowo i atrakcyjnie. Takimi rzeczami zajmują się również profesjonalni dekoratorzy. Ciekawym motywem dekoratorskim są balony, bo z nich można zrobić naprawdę dużo.

Dekoracje ślubne Świebodzin - coś dla Pary Młodej.

Ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu dwojga ludzi. Łączą się wtedy na całe życie, na dobre i na złe. Przygotowania do ślubu trwają kilka, kilkanaście miesięcy, a czasem nawet dłużej. Trzeba zaplanować bardzo dużo rzeczy i pozałatwiać wiele spraw. Między innymi ustalić termin ślubu, zamówić salę weselną, zaprosić gości. Przyszła Para Młoda na pewno zwraca uwagę na różne tematy i zależy jej na jak najlepszej organizacji. Dlatego kwestia dekoracji ślubnych jest jedną z głównych. Profesjonalny dekorator zrobi różnego rodzaju ozdoby na tę okazję. Może np. przystroić dom czy ogrodzenie balonami, które będą się świetnie prezentowały tworząc bramę czy łuk.

Dekoracje weselne Świebodzin - przystrajanie sali.

Równie ważne jest wesele, które jest organizowane przez Parę Młodą na kilkadziesiąt a nawet kilkaset osób. Bawi się wtedy rodzina bliska i daleka, znajomi, koledzy, przyjaciele, a także dzieci. Wszystko od strony Pana Młodego i Pani Młodej. Dlatego tak ważne jest profesjonalne przygotowanie imprezy i przystrojenie sali weselnej. Oprócz kwiatów, pokrowców na krzesła czy lampionów szczęścia, bardzo popularnym motywem dekoracyjnym są balony, które można wykorzystać w ozdobieniu ścian, wejścia do sali weselnej. Można zrobić bramę weselną z balonów. W lokalu można postawić kolumny balonowe czy też przystroić sufit, który będzie się mienił różnymi kolorami.

Dekoracje na bal karnawałowy Świebodzin czyli kolorowo i ciekawie.

Dzieci uwielbiają zabawę i wszelkiego rodzaju imprezy dla dzieci. Wszelkie bale dla dzieci zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Królują wtedy przebrania karnawałowe i stroje bohaterów oraz księżniczek. W przedszkolach panie opiekunki wraz z dziećmi szykują drobne dekoracje. W szkołach nauczyciele korzystają już z większych dekoracji balu karnawałowego.

Przystrajamy salę na studniówkę i połowinki Świebodzin.

Dwie wielkie imprezy w szkole średniej. Połowinki organizowane są w połowie okresu nauki szkoły średniej. Studniówka natomiast odbywa się około 100 dni przed maturą. Na balu maturalnym obowiązują stroje wieczorowe. Jest to bardzo ważny dzień i musi być on wyjątkowy. Taką wyjątkowość tworzy również oprawa i odpowiednia dekoracja sali na studniówkę. Dzięki profesjonalnym dekoratorom w tej kwestii wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Na studniówce czy połowinkach sprawdzi się na pewno ściana z balonów, która będzie służyła jako tło pod zdjęcia z tego ważnego wydarzenia. Popularne są natomiast kolumny oraz girlandy balonowe.

Dekoracje Sylwestrowe Świebodzin - witamy Nowy Rok.

Impreza sylwestrowa jest jedną z większych imprez w ciągu roku. Odbywają się wtedy wielkie bale sylwestrowe, gdzie ludzie dobrze się bawią witając Nowy Rok, a żegnając stary. Dekoracja sali na Sylwestra jest kwestią bardzo ważną, bo tworzy atmosferę i wpływa na samopoczucie bawiących się gości. Tutaj polecam oddać sprawy w ręce zawodowca, który stworzy oryginalne ozdoby i profesjonalnie przystroi salę. A goście cenią sobie oryginalnie przystrojony lokal.

Jak przystroić restaurację i kawiarnię?

Imprezy odbywają się również w restauracji czy kawiarni, gdzie z reguły zapraszana jest mniejsza liczba gości. Jednak rodzinne imprezy czy też jakiekolwiek by one nie były, również są bardzo ważne. Dlatego też warto, żeby restauracja była odpowiednio ozdobiona. Tutaj na pewno sprawdzą się balony, ale żeby były one wykorzystane ciekawie i prezentowały coś naprawdę super, raczej trzeba skorzystać z usług dekoratorskich profesjonalisty.

Przeszłam wiele profesjonalnych kursów, szkoleń i warsztatów balonowych, więc z balonów mogę zrobić naprawdę różne oryginalne rzeczy. Dekoracjami zajmuję się kilka lat, z roku na rok poprawiając swoje umiejętności. Dzięki temu moja oferta jest bogata i dopasowana do każdego. Jaki jest cennik usług? Warto się skontaktować i powiedzieć o swoich potrzebach, bo ceny są różne i zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Na cenę ma wpływ kilka czynników. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Ⓒ 2019 Dekoracjebalonowe.zgora.pl - balonowe dekoracje dla każdego